Jobs

Sorry, there are no active vacancies

Şirketimiz hakkında

ÜMSA Yatırım A.Ş. BİO:

ÜMSA olarak 1950'li yıllarda temellerini attığımız ticari yolculuğumuzu, her yıl yatırım alanlarımızı genişleterek hızla devam ettiriyor ve üç kuşak boyunca çeşitli sektörlerde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Geçmişten bugüne yerli ve yabancı çalışma ortakları, finansal potansiyeli yüksek projeleriyle değer katan; birlikte daha iyiye yol alan ÜMSA Yatırım A.Ş. çatısı altında bir asra dayanan tecrübemiz ile ticaretin hemen hemen her alanında deneyim kazanarak sermaye artırımlarımızı genişletiyoruz.

Biz, değişim ve gelişimin gücüne inanan köklü bir kurumuz.

Aynı inançla teknolojik yatırımlara önem vererek hız ve çevikliğimizi koruyor, yeni nesil yatırımlara olan inancımızı melek yatırımcılığı ile destekliyoruz.
Bugün; ÜMSA Ailesi olarak tütün ürünleri satış ve dağıtım, turizm, inşaat sektörlerindeki faaliyetlerimiz ile yatırım gücümüzü; istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz.
 
Birlikte başarmak, şeffaf, profesyonel, yenilikçi ve güvenilir olmak; bizim en büyük ve en önemli değerlerimiz. ÜMSA Yatırım A.Ş. olarak ancak bu değerlerle çalışanlarımız, çalışma ortaklarımız ve toplumumuz için faydalı olduğumuza inanıyoruz.
 
Köklü bir geçmişe sahip genç ve dinamik bir ÜMSA olarak Fortune 500 listesinde her yıl konumumuzu daha ileriye taşıyor, yatırımlarımızla ülkemize değer katmanın gururunu yaşıyoruz.

Şirket kültürümüz hakkında

Finansal potansiyeli yüksek, kazanç vadeden projeler üretmek, yerli ve yabancı iş ortaklarımızla açık ve yapıcı ilişkiler içinde olmak, distribütörlüğünü yaptığımız firmaların ürünlerini en uygun biçimde müşterilere ulaştırmak, sürdürülebilir kazanç ve büyüme ilkesi ile ilerlemek, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza değer katarak büyüyen ulusal bir marka olmaktır.

Marka değerlerimiz

İş ortakları ve çalışanlarıyla karşılıklı fayda ilkesi ile birlikte yürümek, kurumsal ve finansal alanda istikrarlı ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen profesyonel yönetim anlayışıyla, yatırımı olan her alanda fark yaratarak ilerlemek, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza değer katarak büyüyen ulusal bir marka olmaktır.

Kariyer gelişimi

https://www.umsa.com.tr/ 

Iletişim Bilgilerimiz