Adaylar

Michael Page ile başarılı bir kariyer çizin

Tüm profiller birbirinden farklıdır. Michael Page, küresel bir işe alım danışmanlığı şirketi olarak sizin için uygun işi bulmanıza ve yeteneklerinizi en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor. 

Kariyerinizi ilerletme amacında olduğunuz için, profesyonel ve uzmanlaşmış bir ise alim şirketiyle çalışmanız çok önemlidir. Bizim danışmanlarımız kendi alanlarında uzman oldukları gibi piyasayı da çok yakından takip ediyorlar. Aday ve hizmet verdiğimiz firmalara fırsatlar yaratarak, potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyor, değer katıyor ve onların hayatlarını değiştiriyoruz.  

İş arama hedeflerinize varmak için araçlarımızı kullanın!

İş arayışı

Yeni bir iş mi arıyorsunuz? Alanlarında uzman danışmanlarımız size yardımcı olabilir. Açık pozisyonlarımıza göz atın.

Mypage Hesabım

MyPage hesabınız var mı? Hemen kayıt olun ve avantajlarından faydalanın:


  • İş bildirimlerini açın 
  • Bir tıkla başvurun 
  • 3 farklı CV kaydedin 
  • İş aramalarınızı ve ilanları kaydedin 

PageGroup’a katılın

Bizimle birlikte hayatları değiştirmek ister misiniz? Bir danışman ekibini yönetmek ve her çeyrekte hedeflerini tutturmalarını izlemek ister misiniz? Peki ya uluslararası kariyer fırsatlarına sahip olmak? PageGroup’a katılın ve tüm bu kariyer fırsatlarına ulaşın. Sizle tanışmayı çok isteriz.

CV’nizi Gönderin

Bilgisayarınızdan, Dropbox veya Google Drive’dan CV’nizi Gönderin. İş aradığınız sektör, bölge ve pozisyonu seçin.

Maaşınızın sektör kıyaslaması

Sektörünüzdeki benzer pozisyonların maaşlarını öğrenmek ister misiniz? Türkiye çapında derlediğimiz Maaş Analiz Anketi ile maaşınızın sektörünüzle kıyaslamasını görün

Kariyer Tavsiyeleri

Etkili iş başvuruları yapmak, kariyerinizde ilerlemek, becerilerinizi geliştirmek ve son sektör eğilimlerini öğrenmek için tavsiyelerimize göz atın.