Yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bu zor dönemde, birçok şirket ve aday işe alım süreçlerine devam ediyor, biz de profesyonel desteğimizi sürdürüyoruz.

Tüm ekip arkadaşlarımız, dijital ortam, araçlar, veritabanımıza erişim ve videokonferans sistemleri sayesinde, evden çalışarak, aday ve müşterilerimizin işe alım süreçlerini devam ettiriyorlar.

Danışmanlarımız ile iletişime geçmek için bize ulaşın.

Adres
Büyükdere Cad. Kanyon Ofis Binası No:185 Kat: 21
34394 Levent-İstanbul
Turkey
Faks
+90 (212) 336 52 05

İş mi arıyorsunuz?

İş arama

Türkiye genelindeki açık pozisyonları keşfedin ve sizin için ideal işi bulun.
Türkiye'deki tüm iş ilanları

Bize CV’nizi gönderin

CV’nizi yükleyin ve en yeni iş olanaklarını kaçırmayın.
CV’mi yükle

İşe alım mı yapmak istiyorsunuz?

Bölgenizdeki uzman işe alım danışmanıyla konuşun

Bizimle işe alım ihtiyaçlarınız hakkında görüşmek ister misiniz?
Bize ulaşın

Michael Page İşe Alım Danışmanlık Şirketi

Michael Page İstanbul’daki ekibimiz ile işe alım kriterlerinize en uygun profesyonellere ulaşmak ve onları yerleştirmek için danışmanlık yapmakla beraber iş arayan adaylar için de farklı pozisyonlarda iş fırsatları sunuyoruz. Bir çok alanda, kalıcı ve süreli kontratlı işe alımlarında Turkiye genelinde hizmet veriyoruz. Michael Page İstanbul ofisi kapılarını 2008 yılında açtı ve çok geçmeden pazar liderliğine geldi. Bugün 50 üzerinde danışmanıyla iş arayanları hayallerindeki işlerle, işverenleri de şirketlerine en uygun ekip arkadaşlarıyla birleştiriyor.

Eğer kariyerinizde ilerlemeyi hedefliyorsanız, size 11 üzerinde sektörde açık iş ilanları sunuyoruz. Bir sonraki kariyer adımınızı ne yönde atmak isterseniz isteyin, alanında uzman işe alım danışmanlarımızdan biri size eşlik edecek ve iş imkanını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer ekibinizi genişletmek istiyorsanız, Michael Page İstanbul ofisimiz şehrin tam merkezindeki lokasyonundan tüm Türkiye'de işe alım danışmanlığı vermektedir. Danışmanlık verdikleri sektörlerde deneyimli danışmanlarımız hem en güncel piyasa bilgisine sahiptirler hem de sektördeki en iyi profesyonellere erişebilirler.

İster işe alım, ister yeni bir iş ihtiyacınız olsun, uzman danışman ekibimizle iletişime geçerek bir sonraki adımınızı doğru şekilde atabilirsiniz.