Uzmanlığımız

Michael Page işe alım danışmanlığı alanında dünyanın lider firmasıdır. Birçok sektör ve iş kolunda hizmet vermekteyiz ve müşteri ağımız KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere kadar uzanmaktadır. Uzman işe alım danışmanlarımız takımınız veya işinizin karşılaştığı zorluklara hakimdir ve size özel bir çözüm sunmak için gereken tüm kaynaklara ve bilgilere sahibiz. Size nasıl hizmet verebileceğimizin detaylı açıklaması için lütfen tercihiniz olan sektöre tıklayın:

Türkiye'de Uzman Olduğumuz Alanlar:

Şirketiniz için yeni yetenekler arıyorsunuz. Bu videoda, pazardaki en güçlü adayları bulmak için sizinle nasıl ortaklık kurduğumuzu açıklıyoruz.

Süreç boyunca deneyimli danışmanlarımızdan birinden tam destek alacaksınız. Danışmanlarımız yerel pazarı çok iyi tanımaktadır ve ihtiyacınız olan adayları bulmak için gereken sektör uzmanlığına sahiptir.
 
Danışmanınız ihtiyaçlarınızı işgücü pazarının gerçekleriyle uyumlaştırmanıza yardımcı olacaktır. En iyi adayların bulunduğu kısa bir liste alacaksınız. Mülakatlar sırasında, hangi adayın şirket kültürünüze uyduğunu ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşıladığını keşfedeceksiniz.
 
Son seçiminizi yaptıktan sonra, danışmanınız ayrıca iş sözleşmesinin imzalanmasıyla ilgili tüm formaliteleri ayarlayacak ve sorunsuz bir işe başlatma süreci için destek sunacaktır.

Bizi rakiplerimizden ayıran ve işe alım danışmanlığında dünya çapında lider konumuna getiren özelliklerimiz aşağıdadır:

Lokal uzmanlık-global güç

Kurulduğumuz günden bu yana işe alımda uzmanlık yaklaşımını benimsedik. İşe alım danışmanlarımızın tümü piyasa, sektör ve iş seviyeleri hakkında derinlemesine bilgi sahibidir.

Doğru aday garantisi

Adaylarımızı derinlemesine inceliyor ve değerlendiriyoruz, bu da size en uygun profesyonelleri bulmamıza olanak veriyor. 

En iyi yeteneğe ulaşın

Piyasadaki en iyi adayların takibinde olarak, ihtiyaçlarınıza hızlıca çözüm sağlayabilecek konumdayız. Devamlı olarak gelişen yetenek havuzumuzla dünyadaki en kapsamlı aday veritabanına sahibiz.

Kalite standardımız

Profesyonel ve sonuç odaklı hizmet anlayışımız, derinlemesine aday değerlendirmelerimiz, referans kontrollerimiz ve yerleştirme sonrası iletişimimizle Michael Page olarak işe alımda kalitenin tanımı haline gelmiş durumdayız. 

Gücümüz

Şirket genelinde mevcut olan sektör bilgisi ile, danışmanlarımız işe alım danışmanlığının yanında sektörlerinde de uzmanlardır.