Buradasınız

Muratlı Karton

Murtli Karton logo

Muratlı Karton Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, 1997 yılından itibaren Tekirdağ ilinin Muratlı ilçesinde bulunan fabrikamızda WLC (White Lined Chipboard) türü karton üretimi gerçekleştirmekteyiz. 1998 yılında kurulu kapasitemiz 30 bin ton/yıl iken, güncel durum itibarıyla 104 bin ton/yıl seviyesine ulaşmıştır.

 

Son dönemde sürekli gelişim kavramını, en küçük fonksiyonlarımızda bile uygulamak için müthiş bir çaba içerisindeyiz. Sürekli gelişim olmadan, mükemmelliğe ulaşamayız. Bizde bu bilinçle, insan kaynağımızın potansiyelini ortaya çıkarmak ve bu potansiyelin tam kullanımını sağlayabilmek için kariyer planlamaları, deneyim aktarımları, eğitimler, gelişim programları gibi metotları kullanmaktayız.
 

Vizyonumuz

İş ortaklarımıza kaliteli ve uygun maliyetli ürünler sunmak için sürekli gelişimi, gelecek ve çevremiz için sürdürülebilirliği, kurumsal yönetim için de mükemmelliği hedefleyerek Türkiye’nin öncü karton üreticilerinden birisi olmaktır.


Misyonumuz

İş ortaklarımızın memnuniyetini ve sadakatini sağlamak, uluslararası standartlara uygun ürünler üretmek, operasyonel ve iş gücü verimliliğimizi yükseltecek her türlü yenilik ve güncellemeyi süreçlerimize uygulamaktır.

 

Değerlerimiz, bir takım olarak hedeflerimize ulaşmak için çalışmak, teknolojik yenilikleri takip ederek süreçlerimize uygulama fırsatlarını değerlendirmek, çevreye karşı duyarlı olmak, en değerli kaynağımız olan İş gücümüzü sürekli eğitmek ve iş ortaklarımız ile iyi ilişkiler içerisinde olmaktır.

 

Belirlediğimiz hedeflere emin adımlarla yürüyoruz. Geçmişte, koyduğumuz hedeflere ulaşmaktaki başarılarımızın altında yatan en büyük etkenlerden birisi, insan kaynağımız olmuştur. İnsan kaynağımızı, kariyer gelişimlerinde ilerlemeleri için teşvik etmekte, gelişimlerini sürdürmeleri için de gerekli destek ve imkanları sağlamaktayız. Biliyoruz ki insan kaynağımız, gelecekte ki hedeflerimize ulaşmak için de kullanacağımız anahtar rollerimizden birisi olacaktır.

 

En değerli varlığımız olan insan kaynağımızı, sürekli gelişim ile destekleyeceğiz. Bu anlayış, hedeflerimize ve başarıya ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.