Kariyer Gelişimi

Kariyer Gelişimi

Sizin başarınız bizim tutkumuz

Kariyerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kariyeriniz bizim için de çok önemli! Bu yüzden, ekip yönetmek veya bireysel performans gibi seçeceğiniz farklı kariyer yollarında, sizi net ve şeffaf bir kariyer planıyla destekliyoruz. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında farklı kariyer fırsatları da sunuyoruz.

PageGroup'da tüm yolculuğunuz boyunca yanınızdayız. Başarıya dayalı, organik büyümeyi destekliyoruz. Yönetim Kurulu üyelerimizin neredeyse hepsi PageGroup'daki serüvenlerine İşe Alım Danışmanı olarak başladılar ve bununla gurur duyuyorlar - CEO'muz Steve Ingham dahil.

PageGroup facts

"2006'da CEO seçildim. Benim için çok gurur verici bi gündü. Sadece CEO olduğum için değil, bu Michael Page'de olduğu için. Senior Leadership ekibimizdeki birçok diğer kişi gibi ben de kariyerime Michael Page'de İşe Alım Danışmanı olarak başladım".

Steve Ingham, CEO

Yurtdışı İş Fırsatları:

PageGroup işe alım danışmanlığında lider, uluslararası bir şirkettir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde kariyer fırsatları sunuyoruz. Kariyerlerini yurtdışında geliştirme fırsatı bulmuş çalışanlarımızdan bazıları: