Sıkça sorulan sorular

Danışmanlarınızın, işlerinin en ödüllendirici olarak gördükleri yanları nelerdir?

Müşterilerimize en doğru adayı bulmak için onlar adına yaptığımız görüşmeler ve adaylarımız için olabilecek en iyi imkanları sağlamak, işimizin hem zorlayıcı hem de ödüllendirici bir yanı.

Müşteri ve aday memnuniyeti danışmanlarımız için ödüllerin başında geliyor. İnsanların hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

İşe alım danışmanlığı satış odaklı bir pozisyon mudur?

Evet, işe alım danışmanlığı işletmeler arası satış (B2B) rolüdür.

Çalışma ortamı nasıl?

Ofiste sürekli olarak heyecan uyandıran bir şey vardır. Küçük ve samimi ekiplerimiz ve açık bir ofisimiz var. Bu kadar takım odaklı organizasyonumuzda, devamlı yoğunluğun yanı sıra çok fazla eğlence de vardır ve herkes çok destekleyicidir.

İnsanlar bu işle ilgili neyi seviyor?

Adayları yeni bir işe yerleştirmenin getirdiği mutluluğun üstüne çıkmak çok zor. Yine de, PageGroup söz konusu olduğunda, saygın ve dünya çapında bilinen bir firmada çalışmak bir numaraya oturabilir.

Ne gibi ödüller (maddi ya da değil) beklemeliyim?

Baz maaş yanında bonus imkanımız da var. Ayrıca sürekli olarak teşvik ve ödüller veriyoruz. PageGroup'da kariyeriniz başarınızla paralel olarak ilerleyecektir - direktörlerimizin %87'sinin içeriden yükselmesi bunun en büyük kanıtıdır.

Başarılı danışmanlarımızı yurtdışında seyahatlere göndermek, takım odaklı eğlenceli ortamımızda her çeyrek düzenlediğimiz etkinlikler de ödüllerimize dahil.

Kapsamlı ödül paketlerimizi tamamlamak adına tam veya esnek yan hak paketleri de sunuyoruz.

Performanslar ne sıklıkla ölçülüyor ve ne sıklıkla değerlendiriliyor?

Başarımızın doğru yaklaşım ve davranışların birleşiminden oluştuğunun farkındayız.

PageGroup'daki herkesin belirlenmiş hedefleri ve temel performans göstergeleri (KPI) bulunuyor. Bunun yanında, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirleyeceğiniz bir yetenek yönetimi programımız da mevcut. Yılın başında ve ortasında yapılan değerlendirmelerimizi, birçok şeyin yanında uzun soluklu kariyer hedeflerinizi ve gelişim planlarınızı konuşmamız için de bir fırsat olarak görüyoruz.

İlk aylarda ne eğitimi veriliyor?

PageGroup'a katıldıktan hemen sonra oryantasyon sürecine girersiniz. Bunu takip eden aylarda Business Induction adını verdiğimiz şirketi ve işinizde en iyisi olmanız için gereken becerileri edineceğiniz bir eğitim serimiz var, bunu da Sales Academy adında içinizdeki mükemmel satışçıyı çıkaracağınız bir eğitim serisi izliyor. Bunların yanında müdürünüzden her daim birebir destek alacak, işe alım danışmanlığı becerilerinizi keskinleştirmek için workshoplar gerçekleştireceksiniz.

İşe alım süreciniz nasıl ilerliyor?

İlk aşamada yöneticilerimizle yüz yüze görüşmeler gerçekleştiriyor olacaksınız. Bunun yanında size bir kişilik testi gönderecek veya sizi ofisimize bir değerlendirme gününe çağıracağız. Burada danışmanlık pozisyonunu ve ekibimizi daha yakından tanıyacak , farklı rollerde egzersizler gerçekleştireceksiniz. Bu aşamayı son aşamamız olan Genel Müdürümüz ile yapacağınız görüşme izleyecek.

Bir görüşmenin sonrasında ne bekleyebilirim?

Görüşmenizin başarıı sonuçlanıp sonuçlanmadığına dair sizinle iletişime geçecek ve gereken geri bildirimi paylaşacağız.

Neden PageGroup'da çalışmalıyım?

PageGroup'a girdiğinizde, işe alım danışmanlığında başarılı, köklü ve saygın bir firmada yer alıyor olacaksınız. Ödüllendirici bir kurumsal ortam ve tüm dünyadaki çalışanlarımız için aynı şeffaflıkta eşit fırsatlar sağlıyoruz.