Sizi işe alım alanında, yani Page'de kariyer yapmaya yönlendiren ne oldu?

Üniversiteden mezun olduğumda PageGroup ile tanıştım ve mülakatlarda şirketin etkileyici bir çalışma ortamına sahip son derece itibarlı bir kuruluş olduğunu gördüm. 
Görüşme yaptığım kişiler çok şeffaf, yardımsever, güleryüzlü, pozitif ve dinamikti, ben de bu harika ekibin bir parçası olmak istedim. 
Kariyerime Page'de Yönetim Stajyeri olarak başladım ve şirketin bana becerilerimi geliştirme fırsatı vereceğini hemen anladım. PageGroup'ta çalışmaya başladığımda burası konfor alanımmış gibi hissettim. Page'de sekiz yıldır çalışıyorum; bu süre içinde Satış ve Pazarlama bölümü Müdürlüğüne yükseldim ve harika bir ekiple çalışıyorum. 
  

Ekibe katıldığınızdan bu yana Gruptaki dönüşümünüz nasıl oldu

  
PageGroup'ta kariyer yollarının ve iş rollerinin açıkça tanımlandığını biliyordum ve bu da beni maksimum potansiyelime ulaşmak için heyecanlandırıyor, motive ediyordu. Şirketin başarılı işlerimden dolayı beni ödüllendireceğinden emindim. Page'de başarılı bir danışman olmak için birden fazla görevi aynı anda yürütebilmeli, çok çalışkan, dinamik, ekip çalışmasına yatkın olmalı ve güçlü bir karaktere sahip olmalısınız. Şirket, daha başarılı olmamı sağlayacak becerilerimin çoğunu geliştirme fırsatı verdi. 
  

Şimdiyse başarılı işleri, “Flash Campaign” projesini koordine ediyorsunuz. Bir ekibi yönetip işe alım süreçlerini geliştirirken aynı zamanda bu projeyi koordine etmenin ana zorlukları neler?

  
PageGroup, her çalışanına kariyer yolunu seçme konusunda yardımcı olur; 2017 yılında ekip yönetimi alanında kariyer yapmaya karar verdim ve harika bir ekiple çalışıyorum. Ekiple çalışmak gerçekten motive edici olsa da zaman yönetimi ve önceliklendirme gibi bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Ancak PageGroup'ta tüm roller açıkça tanımlandığından tüm pozisyonların birbirini nasıl desteklediğini anlayabilirsiniz, bu yüzden kariyerime ekip yöneterek devam etme konusunda istekliyim. Ayrıca bir süredir “Flash Campaign” adlı global bir projeyi yönetiyorum ve bu projede harika ekip arkadaşlarım ile birlikte Türkiye'yi temsil ediyorum. Küresel ekiplerle beraber çalışmak ve iletişim, delegasyon ve ekip yönetimi becerilerimi geliştirmek benim için bir başka büyük fırsat oldu. Birden fazla görevin aynı anda yürütüldüğü dinamik bir ortamda çalışmayı gerçekten seviyorum, bu çalışırken daha fazla motive olmamı sağlıyor ve beni işime bağlıyor. 
  

Bu projeye başarılı bir şekilde liderlik etmek için hangi becerilerin elzem olduğunu düşünüyorsunuz?

  
Bu projeye başarılı bir şekilde liderlik etmek için, projede yer alan diğer çalışanlarla her zaman iletişimi sürdürdüm. İyi iletişim kurmak ve düzenli olmak Page'de verimli olmak için çok önemlidir.