Buradasınız

Michael Page Buying, Merchandising ve Tasarım

Michael Page buying, merchandising ve tasarım alanlarındaki kalifiye adayları perakende, sourcing, toptan satış ve ithalat firmalarına yerleştirmektedir.

Eğer iş arayışında bir profesyonel veya pozisyonlarınızı uygun yeteneklerle doldurmak isteyen bir işverenseniz, Michael Page Buying, Merchandising & Tasarım divizyonu çözüme ulaşmak için gereken deneyim, tutku ve kaynaklarıyla, sizin arayışınıza en uygun iş fırsatını veya kalifiye adayı bulmak için çalışır.

Michael Page Türkiye, ülke çapındaki profesyonel ağları, küresel fırsatlar ve yerel niş bilgilerinin arasındaki denge sayesinde, hem adayların hem de şirketlerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Buying, Merchandising & Tasarım alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızın çalıştığı öne çıkan bazı profiller:

  • Merchandiser / Buyer
  • Merchandising (Müdür/Direktör)
  • Planlama
  • Ürün Müdürü
  • Ürün Geliştirme Müdürü
  • Kalite Direktörü
  • Tasarım Direktörü
  • Tasarımcı

Yıllar içerisinde sürekli olarak, piyasa bilgi birikimlerini ve profesyonel ağlarını güçlendirmekte olan ekibimiz, Türkiye ve Avrupa’ya ek olarak 35 ülkede 153 ofisiyle faaliyet gösteren PageGroup’un bir parçasıdır. Bu geniş ağ sayesinde kriterleriniz ne olursa olsun aradığınız doğru adaya ulaşabiliriz.

Yaklaşımımız

İşe alımda 40 yıllık tecrübesiyle Michael Page, sayısız firma ve aday için başarının ne demek olduğunu bilir ve tüm iş ortaklarını başarıya götürecek araçlara sahiptir.

Yaklaşımımız, geleneksel yöntemlerin yanı sıra internet, sosyal medya gibi yenilikçi uygulamaları da kapsamaktadır. Bu iki yönlü yaklaşım, hizmet kalitemizden ödün vermeden süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmemizi sağlar.

Eğer siz de uygun yetenekleri organizasyonunuza çekmek istiyorsanız veya kariyerinizde bir ilerleme arayışındaysanız hemen Michael Page Buying, Merchandising & Tasarım divizyonuyla iletişime geçin veya iş ilanlarını görüntüleyin.

Başlamak için tıklayın veya uzmanlığımızın işe alım süreçlerinizde nasıl bir fark yaratacağını görmek için bize ulaşın

En Yeni İş İlanları

Technical Marketing Representative(TEXTILE)
Istanbul
Sürekli
Production Leader Agrochemistry
Istanbul
Sürekli
Kıdemli Planlama Mühendisi(BURSA)
Bursa
Sürekli
BUYER
Eskişehir
Sürekli
Jr.Merchandiser / Merchandiser(Sourcing Office)
Istanbul
Sürekli
Designer-Senior Designer
Istanbul
Sürekli
SALES MANAGER (TEXTILE)
Istanbul
Sürekli
Denim Merchandiser
Istanbul
Sürekli
Textile Production Merchandiser ( Global Retail )
Istanbul
Sürekli