Bize biraz PageGroup’daki kariyerinizden bahseder misiniz ?

Henüz 1 yıldan az bir zaman geçmesine rağmen, kendimi oldukça alışmış, işime adapte olmuş hissediyorum. PageGroup yeni katılımcıları çok sıcak karşılıyor ve onları adeta evinde hissettiriyor. Bundan sonraki süreçte, PageGroup’un bana kazandırdığı motivasyonla birlikte başarılı olacağıma şüphem yok.

Neden PageGroup’a katıldınız ?

Satış, iş geliştirme , işe alım gibi farklı iş yetkinlikleri gözeterek bana artılar katacağını düşündüğüm ve buradaki kariyer gelişimimin tamamen kendi başarımla doğru orantılı olduğunu bildiğim için PageGroup’a katıldım.

Daha önceki tecrübelerinizden PageGroup’da nasıl faydalandınız ?

Turizm sektöründe temel amaç, insan ilişkişi ve verilen servisin kalitesidir. Bu iki özelliği şu anki işimde oldukça faydalı bir şekilde uyguluyorum. İyi insan ilişkileri güçlü yanlarımdan biri ve bunun bana PageGroup’daki işimde de başarı getireceğini biliyorum.

İşinizin en sevdiğiniz tarafı nedir ?

Dışarıdaki genel kanı genelde İK bazlı bir iş yaptığımız. Ancak işin aslında satış, iş geliştirme ve işe alım yetkinliklerine sahip olunması gerekiyor. Bu da benim işimin en sevdiğim tarafı.

Bu alana adım atmayı düşünenlere ne tavsiye edersiniz?

Eğer kariyerlerini bu alanda ilerletmek istiyorlarsa, PageGroup’un doğru yer olduğunu ve bunun kariyer gelişimleri için büyük bir adım olacağını söyleyebilirim. Kendilerini geliştirebilecekleri, insanlarla kuvvetli iletişim kuracakları, tamamıyla süreçlerini kendilerinin yürütebileceği zorlu, aynı zamanda başarı yolu açık olan, kariyer basamaklarında hızla yükselmeye hazır olmaları konusunda tavsiyeler veririm.