Sağlık & Yaşam Bilimleri

Michael Page Sağlık ve Yaşam Bilimleri İlaç / OTC, Tıbbi cihaz, Bioteknoloji gibi sektörler bünyesinde hem geçici hem de uzun vadeli sözleşmelerle, profesyonel sağlık hizmeti çalışanlarının işe alımında uzmanlaşmış bir bölümdür. Bölüm, Satış ve Pazarlama/İletişim, Ar-Ge, Tıp, Klinik ve Ruhsatlandırma gibi alanlarda çok sayıda pozisyonu kapsamakta olup düzenli olarak yerel ve uluslararası düzeyde işe alım yapmaktadır.

İşe alımların niteliği, Micheal Page ekiplerinin pozisyonlarla ilgili bilgisinin yanı sıra adayların kişisel becerileri, dil bilgileri ve motivasyonlarına yönelik teknik uzmanlığı da kavrama yeteneğini yansıtmaktadır. Danışmanlarımızın iş deneyimi ve teknik altyapıları sayesinde bu yaklaşım geliştirilebilmiştir. Bu, ayrıca gerek işe alımlarda tercih edilen yönlerle ilgili geri bildirimde bulunma, gerekse sektördeki maaş beklentilerine ilişkin bilgi verme gibi anlayışlı bir yaklaşımla bilgilendirici işe alım önerileri sunmalarını da sağlamaktadır.

Sektörden gelen ve alanlarında uzmanlaşmış danışmanlarımız, bilgi birikimlerini işe alım süreçlerine aktararak en doğru seçme ve yerleştirmeleri yapmaktadır.

Yıllar içerisinde sürekli olarak, piyasa bilgi birikimlerini ve profesyonel ağlarını güçlendirmekte olan ekibimiz, Türkiye ve Avrupa’ya ek olarak 35 ülkede 153 ofisiyle faaliyet gösteren PageGroup’un bir parçasıdır. Bu geniş ağ sayesinde kriterleriniz ne olursa olsun aradığınız doğru adaya ulaşabiliriz.

Sağlık ve Yaşam Bilimleri alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızın çalıştığı öne çıkan bazı profiller:

 1. İş Birimi Müdürü / Direktörü
 2. Pazarlama Müdürü / Direktörü
 3. Satış Müdürü / Direktörü
 4. Ürün/Marka Müdürü
 5. Medikal Danışman / Müdür
 6. Ruhsatlandırma Uzmanı/Müdürü
 7. Farmakovijilans
 8. Medikal İşler
 9. Pazar Erişim
 10. Pazar Araştırma Analisti/ Satış EtkinlikYöneticisi
 11. Klinik Araştırma Müdürü
 12. Araştırma ve Geliştirme/Kalite Kontrol
 13. Ticari İşler / Depo Yöneticisi 

40 yılı aşkın tecrübenin uzmanlaştırdığı danışman ekibi

Geniş kapsamlı, uluslarası ve sürekli güncellenen CV veritabanı

Tüm işe alım süreci boyunca devam eden kişiselleştirilmiş destek