Avrupa Fikirleri

Profesyonellerin sürdürülebilirlik hakkındaki görüşünü keşfedin

Yakın zamanda Avrupa genelinde 5.000 kişiyle anket yapılan işyeri sürdürülebilirliği hakkında bir çalışma yaptık. Çalışmanın amacı, iş aramaları, kişisel değerler ve şirketlerin sürdürülebilirlik girişimleri hakkındaki görüşler dahil olmak üzere çalışanların sürdürülebilirlikle ilgili algılarına ilişkin fikirler edinmekti. Nihai hedef, sürdürülebilirliğin hem çalışanların hem şirketlerin yaşamlarında oynadığı gündelik rolün daha iyi anlaşılmasıydı.

Çalışmamız, sürdürülebilirliği önceliklendiren kuruluşların iyileştirilmiş kaynak yönetiminden faydalanmakla kalmayıp, çeşitliliği, kapsayıcılığı ve çevremin korunmasını destekleyen girişimler aracılığıyla toplum üzerinde olumlu bir etki de yarattığını göstermektedir. Bu nedenle, sürdürülebilirlik sadece bir eğilim değil, kuruluşların başarısında ve uzun süreli devamlılığında kritik bir faktördür.

Nasıl sürdürülebilir bir gelecek yaratılacağını keşfetmek ve sizin veya şirketinizin bilgilendirici çalışma sonuçlarımız, uzman tavsiyemiz ve interaktiftir bir test ile nasıl fark yaratabileceğinizi öğrenmek için bu sayfayı okumaya devam edin.