Buradasınız

Michael Page Satış & Pazarlama

Satış alanında çalışıyorsanız, işinizin devamlılığı için müşterinizin güvenini kazanmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Michael Page Satış ve Pazarlama olarak biz de bu felsefeyi benimsiyor ve sizinle uzun soluklu bir işbirliğimiz olması hedefiyle ihtiyaçlarınıza yönelik, geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Uzman danışmanlarımız, müşterilerimize ve adaylarımıza en yüksek değerleri katmak için en modern istihdam teknikleri ve yöntembilimleri konusunda eğitimlidirler. Müşterilerimiz tüm dünya çapında en yüksek seviyedeki hizmeti talep ederken, biz de kendimizi onların sürekli gelişimini desteklemeye adadık.

Satış ve Pazarlama Bölümümüz; Hızlı Tüketim Malları, Ticari Hizmetler, Endüstri&Üretim, Kimya, Turizm, Lojistik&Ulaşım, Otomotiv gibi sektörler başta olmak üzere aşağıdaki profillerin işe alım projelerini yönetmektedir:

  • Satış Yönetimi
  • Marka/Ürün Yönetimi
  • Ticari Pazarlama
  • Kategori Yönetimi
  • Strategy/Market Intelligence
  • Satış Eğitimi
  • İhracat/Dış Ticaret
  • Müşteri Yönetimi (Key Account Management)
  • BtoC/BtoB Satış

Michael Page, özel kriterlerinize göre ayarlanmış olarak yapılan araştırmalar sayesinde, istihdam konusunda size özel çözümler sunmaktadır. Uzmanlaşmış ve deneyimli danışman takımımız, Türkiye ve yurtdışında çok geniş kaynaklara sahip olduğundan, istihdam süreci aşamaları üzerinde tam bir kontrol sağlamayı garanti eder.

Satış & Pazarlama ekibimizin sektördeki işverenlerden oluşan, oldukça güçlü profesyonel ağları vardır. Michael Page’e katılmadan önce satış veya pazarlama alanlarında çalışmış olan danışmanlarımız, sektörde kazandıkları bilgilerini işe alım süreçlerine aktararak en doğru seçme ve yerleştirmeleri yaparlar.

Yıllar içerisinde sürekli olarak, piyasa bilgi birikimlerini ve profesyonel ağlarını güçlendirmekte olan ekibimiz, Türkiye ve Avrupa’ya ek olarak 35 ülkede 153 ofisiyle faaliyet gösteren PageGroup’un bir parçasıdır. Bu geniş ağ sayesinde kriterleriniz ne olursa olsun aradığınız doğru adaya ulaşabiliriz.

Yaklaşımımız

İşe alımda 40 yıllık tecrübesiyle Michael Page, sayısız firma ve aday için başarının ne demek olduğunu bilir ve tüm iş ortaklarını başarıya götürecek araçlara sahiptir.

Yaklaşımımız, geleneksel yöntemlerin yanı sıra internet, sosyal medya gibi yenilikçi uygulamaları da kapsamaktadır. Bu iki yönlü yaklaşım, hizmet kalitemizden ödün vermeden süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmemizi sağlar.

Eğer siz de uygun yetenekleri organizasyonunuza çekmek istiyorsanız veya kariyerinizde bir ilerleme arayışındaysanız hemen Michael Page Satış & Pazarlama divizyonuyla iletişime geçin veya iş ilanlarını görüntüleyin.

Başlamak için tıklayın veya uzmanlığımızın işe alım süreçlerinizde nasıl bir fark yaratacağını görmek için bize ulaşın.