Buradasınız

Michael Page Yönetici Asistanlığı & Ofis İdaresi

Özgün yaklaşımı ve uluslararası ofisler ağı ile birlikte Michael Page Yönetici Asistanlığı & Ofis İdaresi divizyonu hem uygun adaylar hem de yetenek arayışında olan şirketler için lider çözüm ortağı konumundadır. 

İster boş bir pozisyona uygun bir aday arayışınız olsun; ister de yönetici asistanı, kişisel asistan, sekreter veya resepsiyonist pozisyonlarında iş arayışınız olsun, Michael Page Yönetici Asistanlığı & Ofis İdaresi divizyonu çözüme ulaşmak için gereken deneyim, tutku ve kaynaklara sahiptir.

Doğru eşleşmeyi bulmak için hem şirketlere hem de adaylara gerekli tüm zamanı ayırarak isteklerini dinliyor ve her tarafın kazançlı çıkması için çalışıyoruz.

  • Üst Düzey Yönetici Asistanı
  • Ofis Yöneticisi
  • Yönetici Asistanı
  • Kişisel Asistan
  • Departman Asistanı (Satış & Pazarlama, İK, Tedarik Zinciri vb.)
  • İdari İşler Asistan
  • Ofis Asistanı
  • Resepsiyonist

Yıllar içerisinde sürekli olarak, piyasa bilgi birikimlerini ve profesyonel ağlarını güçlendirmekte olan ekibimiz, Türkiye ve Avrupa’ya ek olarak 35 ülkede 153 ofisiyle faaliyet gösteren PageGroup’un bir parçasıdır. Bu geniş ağ sayesinde kriterleriniz ne olursa olsun aradığınız doğru adaya ulaşabiliriz.

Yaklaşımımız

İşe alımda 40 yıllık tecrübesiyle Michael Page, sayısız firma ve aday için başarının ne demek olduğunu bilir ve tüm iş ortaklarını başarıya götürecek araçlara sahiptir.

Yaklaşımımız, geleneksel yöntemlerin yanı sıra internet, sosyal medya gibi yenilikçi uygulamaları da kapsamaktadır. Bu iki yönlü yaklaşım, hizmet kalitemizden ödün vermeden süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmemizi sağlar.

Eğer siz de uygun yetenekleri organizasyonunuza çekmek istiyorsanız veya kariyerinizde bir ilerleme arayışındaysanız hemen Michael Page Yönetici Asistanlığı & Ofis İdaresi birimiyle iletişime geçin veya iş ilanlarını görüntüleyin.

Başlamak için tıklayın veya uzmanlığımızın işe alım süreçlerinizde nasıl bir fark yaratacağını görmek için bize ulaşın.