“Normal” İK uygulamaları sürekli olarak yeniden tanımlanırken, işe alım yöneticileri gelişmelere nasıl ayak uydurabilir? Bu e-Kitap, giderek daha çevik hale gelen bir ortamda başarılı olabilmeniz için, yetenek yönetimi ve işe alım ile ilgili geçtiğimiz yıldan elde edilen deneyimleri bir araya getiriyor.

Ücretsiz e-Kitap: İK'nin Yeni Normalinde nasıl başarılı olacağınızı öğrenin

Geçen zaman geri gelmiyor: işyerlerinin hızlı dijitalleşmesi insan kaynakları yönetimini dönüştürdü ve dönüştürmeye de devam ediyor. İşe alım yöneticileri kendilerini günümüzün pandemi sonrası dünyasına ve öngörülemeyen yarınlara en iyi nasıl hazırlayabilir?

Çeviklik, en iyi yeteneklerin işe alınması ve elde tutulması konusunda her zamankinden daha  önemli. Kuruluşların, esnek uygulama beklentisi olan çok sayıda adaya ayak uydurabilmek için bu uygulamaları benimsemesi gerekiyor: Michael Page tarafından yakın zamanda Avrupa’da yapılan bir ankete göre, çalışanların %81,2'si işlerini tamamen veya kısmen uzaktan çalışarak yerine getirebileceklerine inanıyor.

Aynı zamanda, uzaktan ve hibrit çalışma modelini benimseyen iş yerlerinin başarısı, doğru becerilere sahip yeteneklerin bulunmasına ve kapsayıcı bir şirket kültürünün teşvik edilmesine bağlıdır. İK departmanları bu yeni alanların keşfedilmesinde öncülük etmelidir.

Danışmanlarımızın gözlemlerine dayanan bu kılavuz, insan kaynakları yönetiminin yeni normalde nasıl değiştiğine ve iş gücünüzü en iyi şekilde büyütmek ve desteklemek için neler yapabileceğinize dair bir genel bakış sunmaktadır.

Bu e-Kitapta aşağıdaki konular ele alınmaktadır:

  • Belirsizlik ve dönüşüm süreçlerinde şirketinize en iyi adayları nasıl çekebilirsiniz?
  • İş gücünüzü motive edecek ve tükenmişliği azaltacak stratejiler
  • Ekiplerinizin sadece hayatta kalmak için değil  başarılı olmaları için de ihtiyaç duydukları temel beceriler
  • Uzaktan çalışma durumunda üretkenliği artırmak için gereken en iyi işe alım ve yetenek geliştirme uygulamaları
  • Sınırları belirlemek neden sağlıklı ve esnek bir iş yeri oluşturmanın anahtarıdır?
  • Hibrit çalışma modelinde kapsayıcı bir şirket kültürü nasıl oluşturulur?
     

e-Kitabı şimdi indirin ve yeni İK normalinde nasıl başarılı olacağınızı öğrenin.

Join over 80,000 readers!
Receive free advice to help give you a competitive edge in your career.