Neden bütün aday piyasasını inceleyip büyük bir havuzun içinden seçim yapmak için uğraşasınız?  Profesyonel işe alımda en güvenilir isimlerden biri olan Michael Page bunun için burada. Michael Page danışmanları, uzun yıllardır şirketler ile çalışanları bir araya getirmektedir. En güncel piyasa bilgilerine erişebildiğimiz gibi çeşitli sektörlerde etkileyici adaylarla da iletişimimizi sürdürüyoruz. 35 ülkede 153 ofisimizle faaliyet gösteriyoruz. Nerede olduğunuzun veya olmak istediğinizin bir önemi olmaksızın, mutlaka size yardımcı olacak bir Michael Page danışmanımız vardır. Bırakın nitelikli uzmanlarımız açık bir pozisyonu doldurmanız için size yardımcı olsun.

En uygun adayı bulmak

Michael Page danışmanları en uygun eşleşmeyi bulmanız için size yardım edebilirler. İlk olarak aradığınız profili anladıktan sonra aday veritabanımızı tarayıp açık pozisyonunuz için ilan veriyoruz, mevcut ağımızı harekete geçirerek uygun adaylarla görüşüyoruz. Biz her zaman adayların niteliklerinin, işin gereksinimleriyle bağdaşıp bağdaşmadığını kontrol ettiğimiz için bizimle güvenle ilerleyebilirsiniz. Ayrıca şirket bilgileriniz gizli tutulacak ve sadece sizin onay verdiğiniz kadarı diğer kişilerle paylaşılacaktır.

Alanında uzman

Finans ve Muhasebe’den Satış ve Pazarlama’ya, Mühendislik’ten Sağlık’a, Michael Page danışmanları çalıştıkları alanı gerçekten iyi bilir. Pek çoğu, şimdi danışmanlık verdikleri alanda daha önce çalışmıştır. Bu durum, Michael Page ile çalıştığınızda danışmanınızın o alanda yıllar boyu edindiği deneyimden ve oluşturduğu çevresinden yararlanmak açısından da avantajlıdır. Danışmanlarımız, nitelikli bir adayın nasıl olması gerektiğini bilirler ve doğru eşleşme ve uygunluk durumunu belirleyebilmek için size çok değerli bilgiler verebilirler. Trendler ve piyasa standartları ile ilgili sizi sürekli bilgilendirirler. Böylece siz de mevcut pozisyon için en uygun adayı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Devam eden destek

Mevcut işimizin yaklaşık %90’ı, yeniden bizimle çalışmak isteyen müşterilerimizden ve tavsiyelerle gelenlerden oluşur; çünkü biz sizi memnun etmek için çok kararlıyız ve düzenli yapılan anketlerin geri dönüşleri sayesinde sunduğumuz servisin her zaman çok iyi olmasını garantiliyoruz. Biz, sadece yeni ekip üyenizi bulmak için burada değiliz. Michael Page danışmanları işyerinde yaşanılacak zorluklar ve herhangi bir yanlış anlaşılmayla karşılaşılması durumunda da size destek sunar.