Buradasınız

Tavsiyeler

Adaylar bir işverende ne ararlar? En iyi yeteneklerin şirketinizde çalışmak istediğinden veya çalışanlarınızın sadakatinden nasıl emin olursunuz? Beklentilerinize ve hedeflerinize en uygun şirketi nasıl bulursunuz? Ve piyasadaki son gelişmeler nelerdir?


Yeni bir iş arayan adaylarla mükemmel adayı arayan yöneticiler genelde benzer bir zorlukla karşılaşırlar: iş piyasası hakkında güvenilir bilgi edinmek ve süreçler hakkında pratik tavsiye almak.


Sitemizdeki kariyer tavsiyeleri sayfamız hem adayların hem de yöneticilerin profesyonel kariyerlerinde ve işe alım süreçlerinde karşılaştıkları tüm durumlarla ilgili bilgi ve önerilerin toplandığı bir alandır. Konular bir iş görüşmesine hazırlanmaktan, nasıl CV yazılacağına ve şirketlerin çalışanı elde tutma uygulamalarına kadar değişmekte olup, kariyer odaklıdır.


Danışmanlarımız sizlere kariyeriniz boyunca eşlik edip sizleri kariyer tavsiyeleriyle desteklerler. İşverenlerin tam olarak ne aradığına ve karşılaştıkları zorluklara hakimlerdir. Aynı zamanda da, iş piyasasındaki en son gelişmeleri bilir ve iyi adaylardan beklenenlerin ne olduğunu anlarlar.