Yeni bir pozisyona başvurma konusunda kararsız mı kaldınız? Reddedilme korkusu harekete geçmenizi engelliyor olabilir mi? Yoksa sizi kaygılandıran bir pandemi sırasında yeni bir şirkete girmek mi?

Michael Page olarak, mevcut işe alım ortamı hakkında birçok yanlış bilginin dolaşımda olduğunu tespit ettik. Bugünün pazarında iş bulma konusunda kontrol kesinlikle adayların elinde. Daha iyi bir maaş ve istihdam paketi ile daha iyi bir işe başlama şansına sahip olabilirsiniz!

Bu yüzden ister yeni bir pozisyona başvurmayı ertelemiş olun, ister yakın zamanda bir fırsatı kaçırmış ve yeniden başvuru yapmaya hazır hissetmiyor olun, şimdi harekete geçmenin tam zamanı. İşte nedeni:

Pazarda her zamankinden daha çok iş fırsatı var

COVID-19'un ardından ekonomik toparlanma devam ederken açık pozisyon sayısı rekor seviyeye ulaştı. Son üç ayda açık pozisyon sayısı, kayıtların tutulmaya başlandığı 2001 yılından bu yana ilk kez bir milyon rakamının üzerine çıktı. Michael Page olarak bize şimdiye kadar görülmemiş sayıda boş pozisyon ulaşıyor, bu nedenle sizin gibi üst düzey yetenekler için seçim yapmanın ve kariyerinizde bir sonraki adıma geçmenin tam zamanı.

Şu anda Michael Page sitesinde 10.000'den fazla açık iş ilanı bulunuyor, kariyer potansiyelinizi açığa çıkarmak için hemen şimdi başvurun.

Talepte patlama

Yeni bir iş aramaya başlamak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. İşgücü piyasasındaki canlanmayla ve çeşitli sektör ve endüstrilerdeki heyecan verici binlerce yeni fırsatla birlikte, hayalinizdeki işi bulma ve sektör lideri büyük şirketlerle rekabetçi istihdam paketi pazarlığı yapma şansına sahipsiniz.

Maaş Karşılaştırma aracımızı kullanarak ne kadar daha fazla kazanabileceğinizi öğrenin. Değerinizi bugün keşfedin.

Michael Page size nasıl yardımcı olabilir?

Nitelikli personel talebinin tavan yaptığı böyle bir ortamda, size istediğinizi verebilecek işe alım ortaklarıyla çalışmanız gerekir. İşte biz bu noktada devreye giriyoruz. 30'dan fazla endüstri ve sektörde uzman danışmanlardan oluşan ekiplerimizle, hayalinizdeki işi bulmanıza yardımcı olmak için her türlü imkana sahibiz.

Kariyerinizi değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Becerilerinizin sizi nereye götürebileceğini öğrenin ve iş arama sürecinde yardım almak için ÜCRETSİZ İş Başvurusu Araç Setimizi indirin.

İş mi arıyorsunuz?

En iyi iş tekliflerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen başvurun

Maaş Anketleri

Piyasa trendleri ve sektöre göre maaş hakkında önemli bilgiler

Daha fazlasını keşfet